whatsapp
[email protected] 0850 308 02 32 / 0537 266 45 03

Kurumumuzda verilen tüm hizmetler www.ulusalmatematiksampiyonasi.com adresinde kayıtlı Projeadası Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti. firmamıza aittir ve firmamız tarafından işletilir.

Eğitim kurumumuz, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir.

Üyelik veya eğitim panelimiz üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, kurum bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) eğitim kurumumuz tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır.

Eğitim kurumumuz bazı dönemlerde üyelerine kampanya bilgileri, yeni eğitimler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi kayıt olurken yapabilir, sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilir ya da kendisine gelen bilgilendirme iletisindeki linkle bildirim yapabilir.

www.ulusalmatematiksampiyonasi.com üzerinden veya eposta ile gerçekleştirilen onay sürecinde, kursiyerlerimiz tarafından kurumumuza elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler, kursiyerlerimiz ile yaptığımız “Kullanıcı Sözleşmesi” ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

Projeadası Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti., Eğitim Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, talep edilen bilgileri kendisi veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir. Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilir. Projeadası Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti. tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya www.ulusalmatematiksampiyonasi.com üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler; Projeadası Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti. işbirliği içinde olduğu kurumlar tarafından, “Üyelik Sözleşmesi” ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, üyelerimizin kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

Projeadası Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti., gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Ulusal Matematik Şampiyonası bir markasıdır.